Story #6 – Z szeregu wystąp | M4

Podporządkuj się. Myśl jak inni. Wybieraj to co zostało przyjęte jako poprawne. Myśl rozumem. Rozumem ogółu i społeczności. High five dla tych, którzy mówią nie. Dziś będzie o indywidualności. Z BMW M4 Competition w wyjątkowym lakierze Twilight Purple w roli głównej.

Witam w internecie. Przygotuj się na hejt. Tutaj dostaniesz baty za każdą opinię inną niż przeciwstawna. Spotkasz tylu samo wrogów jak i przyjaciół, w ilości wprost proporcjonalnej do skali radykalności Twoich działań względem stanu neutralnego. Tutaj nie ma wyjątków.

Wyjątek od reguły. Jeden z tych nudnych dni, przerwany przez falę informacji o niezwykłym i wyróżniającym się egzemplarzu sportowego samochodu spod znaku bawarskiej marki. Inne niż dotychczasowe. Biorąc po uwagę nasze wcześniejsze przemyślania powinno się znaleźć tyle samo za i przeciw, a tym czasem z sieci wylewa się fala nieprzerwanego zachwytu. To szczególne BMW M4 Competiton zawładnęło sercami. Wydanie bardzo indywidualne i dopasowane do gustu jednostki, a które pokochały tłumy.

Z szeregu wystąp. A występując jesteś kimś odważnym, czy może jednak osobą podporządkowaną opinii tłumu? Mimo pozornej wyjątkowości nadal jesteś wystawiony na spełnienie oczekiwań osób stojących za Tobą.

Zrób krok w tył. Ale trzymając się wyborów kierowanych sercem i własnym przekonaniem. Dlatego Twilight Purple z palety Individual nie jest przypadkowam wyborem. Potem będziesz wiedzieć, że to co robisz, jest spełnieniem swoich przemyśleń. I spojrzysz na wszystko z innej perspektywy, a w Twoją stronę zwrócą się te oczy, które docenią Twoją prawdziwą indywidualność.

kz

facebook.com/KacperZiolkowskiAutomotiveStories
instagram.com/kacperziolkowski.stories