Audi Q8

Story #13 – Big City Lights | Q8

Szczęśliwa trzynastka. Bo może być początkiem czegoś fajnego na polskiej scenie marketingu motoryzacyjnego w kolaboracji z fotografami. Bo to pierwszy od dawna wpis i być może zyska popularność jak żaden poprzedni. Być może. A dołożyłem osobiście do tego wszelkich starań. Słowo klucz – lifestyle. Kurtyna. W górę. Oto Audi Q8.

Coś nowego. Późny telefon. Jedna noc i kawałek przedpołudnia. To znaczy plany na piątkową noc, zostały już ustalone. Inna pora, inne warunki. Czas gonił. Bo wielkim mieście zazwyczaj płynie on trochę szybciej. Za to nocą czasoprzestrzeń się zagina i czas, który umyka za dnia, odbija się na długich minutach, spędzonych na naświetlaniu kolejnych klatek z ultranowoczesnym Audi Q8 w roli głównej.

Spontanicznie. Tak działałem tej nocy. We współpracy z zaawansowanymi technologiami SUVa niemieckiej marki docierałem do z pozoru nijakich miejsc. Tych codziennych. Ale nie chodziło o tło. Chodziło o uwiecznienie narysowanego w wyobraźni momentu.

Światła miasta. Dawały o sobie znać. Wprowadzały w swoim banalnym wyrazie wyjątkowo nostalgiczny klimat. A samochód? Nadal grał główną rolę. To on zainspirował do podłapania specyficznego wyrazu wielkiego miasta.

Powrót. Z terenu. Ale noc trwała w najlepsze, gdy ochoczo, niemalże w połowie ludzkiego snu, zabrałem się za przeglądanie powstałego materiału. Było dobrze. I osiągnąłem co chciałem. A w zasadzie uniknąłem tego co w zwyczaju miałem zawsze robić. Mam nadzieje, że to nowy kierunek. Czy raczej ślepa ulica?

k.z.


facebook.com/KacperZiolkowskiAutomotivePhotography
instagram.com/kacperziolkowski.photo

We współpracy z Audi City Warszawa